Úspěšné řešení v oblasti NONFOOD

11. 5. 16 | Úspěšná řešení | doporučit článek, vytisknout článek

Mytí KLT přepravek, jejich vík, blistrů a palet v automobilovém průmyslu.

Vážení zákazníci a obchodní přátelé, rádi bychom Vás touto cestou informovali o publikaci případové studie, která se věnuje problematice mytí obalů používaných v automobilovém průmyslu.

Zařízení se odlišuje od běžně používaných technologií mytí obalů v automobilovém průmyslu systémem přestavitelných stranových vedení mytých předmětů, kdy se stranovým vedením dochází k automatickému přestavění stranových mycích a sušících trysek do optimální vzdálenosti od mytých předmětů.

Případová studie byla publikována na konferenci „EASTLOG 2014, která se konala v pražském hotelu Aquapalace. Účastníci konference byli seznámeni s aktuálními trendy v oblasti mytí obalů a na ně navazující problematikou jejich čištění. Byl zde představen zákazníky ověřený systém hospodaření s vodou, který zajištuje poslední oplach co nejčistší vodou a to v uzavřeném okruhu pracích roztoků. V oblasti sušení byla představena další našimi zákazníky oceňovaná technologie, kterou jsou automaticky stavitelné horní sušící trysky do optimální vzdálenosti od mytého předmětu automaticky z vnějšku zařízení bez nutnosti vypínání a otevíraní zařízení. Pro podrobnější informace k této problematice doporučujeme pročíst celou případovou studii.

Termíny veletrhů

TechExpo Celje 2018
18.4.2018 – 21.4.2018
Celje, Slovinsko

DM Demo Metal Vest
9. 5.2018 – 12.5.2018
Arad, Rumunsko

Zavoláme Vám zpět! Zobrazit formulář
+420 724 388 520 service.office@nerkon.cz
+420 602 729 412 prodej@nerkon.cz