Služby poskytované společností NERKON

Poskytuje tyto služby:

Vizualizace a technické návrhy řešení

  • Vlastníme více než 20leté zkušenosti v oblasti vedení a odborného zpracování projektů. Vyhotovíme odborné návrhy vhodného logistického řešení projektu. Připravíme projektovou dokumentaci.

Zakázková výroba mycího a odmašťovacího zařízení

  • Zajišťujeme dodávku na klíč. Počínaje analýzou požadavků, vizualizací a technickým návrhem řešení, zpracováváním projektové dokumentace, výrobou, dopravou, instalací a uvedením do provozu. 

Příprava projektové dokumentace

  • Příprava projektové dokumentace a vhodné logistické řešení je součástí nových a inovujících projektů. V této oblasti zajišťujeme, díky našim dlouholetým zkušenostem, vedení a odborné zpracování projektů.

Pronájem nových a repasovaných mycích zařízení

  • Firmám a výrobním závodům nabízíme pronájem průmyslových praček pro strojírenství, mycích strojů pro potravinářství a  myček používaných v logistice.

Odborná repase a prodej použitých mycích strojů a zařízení

  • Pokud nechcete pořizovat novou myčku, můžeme Vám nabídnout vhodné repasované mycí zařízení. V případě, že chcete pouze opravit nebo vyčistit dnes používaný mycí stroj, dodáme vyškolené pracovníky či jednotlivé komponenty. 

Stěhování průmyslových linek

  • V rámci doplňkových služeb zajistíme odbornou přepravu a stěhování myček.

Servis myček

  • Našim zákazníkům poskytujeme celou škálu servisních služeb. Patří mezi ně například diagnostikaopravy, údržba i pravidelné preventivní prohlídky. Vlastníme servisní síť a sklad náhradních dílů.
    Poskytujeme garanční i pogaranční servis včetně oprav a dodání náhradních dílů. Nabízíme rychlý servis jak během záruční doby, tak i po jejím vypršení.

Kontaktní informace

NERKON s.r.o.
Pompova 602/4
617 00 Brno

e-mail: info@nerkon.cz
web: www.nerkon.cz

Všechny kontakty

na míru vašim potřebám. více informací
hotline: +420 724 388 520 service.office@nerkon.cz

Reference

Spokojené zákazníky máme nejen v České republice (všechny reference).