Základní informace o společnosti NERKON s.r.o.

Je česká výrobně - dodavatelská společnost čistících a odmašťovacích zařízení včetně technologických a logistických řešení. Mimo Českou republiku dodáváme i na trhy po celém světě.

Disponujeme vlastní projekcí, konstrukcí a vývojem, které navazují na vlastní prodej, výrobu, montáž a instalaci zařízení. Nabízíme individuální přístup a atypická řešení.

Výrobní program se skládá z mycích zařízení vratných obalů používaných v potravinářských (čokoládovny, masny, pekárny, drůbežárny apod.) a nepotravinářských oborech (automobilový průmysl, strojírenství apod.).

food - nonfood

Další důležitou oblast výrobního programu tvoří pračky používané ve strojírenství k čištění a odmašťování vyráběných dílů nebo součástek.

Ve strojírenství, díky širokému dodavatelskému portfoliu, nabízíme řešení pro jakoukoli problematiku čištění, odmašťování a omílání dílů, včetně související úpravy vstupní, procesní a odpadní vody nebo rozpouštědel. V daných oblastech spolupracujeme s předními evropskými výrobci.

Obchodní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku jsme uzavřeli se společnostmi:

Proč NERKON s.r.o. (všechny výhody)

 

Další informace o nás:

  • Napsali o nás - informace z tisku a internetu
  • Servis & Řešení - přehled nabízenách služeb a případových studií
  • Produkty - kompletní portfolio mycích zařízení pro potravinářství a nepotravinářství

Kontaktujte nás!

Zaujal Vás náš výrobní a dodavatelský program? Chcete znát bližší informace? Kontaktujte nás na čísle +420 602 729 412, nebo si podejte poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
   

Soubory ke stažení

Kontaktní informace

NERKON s.r.o.
Pompova 602/4
617 00 Brno

e-mail: info@nerkon.cz
web: www.nerkon.cz

Všechny kontakty

Reference

Spokojené zákazníky máme nejen v České republice (všechny reference).